Data 06 - 06 Dofinansowanie szkoleń językowych dla pracowników AWF

Wszyscy pracownicy Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu związani bezpośrednio z obsługą programu LLP Erasmus w roku akademickim 2012/13 (pracownicy administracyjni obsługujący studentów zagranicznych oraz nauczyciele prowadzący zajęcia ze studentami zagranicznymi) mogą otrzymać dofinansowanie kursu językowego.

Warunki otrzymania dofinansowania:

1. Dofinansowujemy kurs języka angielskiego – z jednej z następujących dziedzin:

• słownictwo w zakresie wychowanie fizycznego, turystyki i rekreacji lub fizjoterapii (nauczyciele)
  • komunikatywność (administracja).

2. Dofinansowanie obejmuje 50% kosztów kursu językowego maksymalnie do kwoty 1000 zł.

3. Podstawą otrzymania zwrotu kosztów jest faktura / rachunek wystawione na AWF we Wrocławiu.

Dane do faktury:

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

al. Ignacego Jana Paderewskiego 35

51 – 612 Wrocław

NIP 896-000-75-19

4. Kurs językowy może przeprowadzić szkoła językowa bądź lektor prowadzący działalność gospodarczą, mający w Ewidencji Działalności wpisane prowadzenie szkoleń językowych.

5. Termin składania rachunków do 20.09.2013.

Dodatkowe informacje:

Rektorat, ul. Banacha 11, pokój 2/1, tel:  71 347 31 03, monika.ilecka@awf.wroc.pl.