Data 21 - 01 Dofinansowanie szkoleń językowych dla pracowników

Pracownicy Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu związani bezpośrednio z obsługą programu Erasmus+ w roku akademickim 2014/15 (pracownicy administracyjni obsługujący studentów zagranicznych oraz nauczyciele prowadzący lub planujący rozpocząć zajęcia ze studentami zagranicznymi) mogą otrzymać dofinansowanie kursu językowego.

Warunki otrzymania dofinansowania:

1. Dofinansowujemy kurs języka angielskiego – z jednej z następujących dziedzin:

• słownictwo w zakresie wychowanie fizycznego, turystyki i rekreacji lub fizjoterapii (nauczyciele)
  • komunikatywność (administracja).

2. Dofinansowanie obejmuje 50% kosztów kursu językowego maksymalnie do kwoty 1000 zł.

3. Podstawą otrzymania zwrotu kosztów jest faktura / rachunek wystawione na AWF we Wrocławiu.

Dane do faktury:

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
al. Ignacego Jana Paderewskiego 35
51 – 612 Wrocław
NIP 896-000-75-19

4. Kurs językowy może przeprowadzić szkoła językowa bądź lektor prowadzący działalność gospodarczą, mający w Ewidencji Działalności wpisane prowadzenie szkoleń językowych.

5. Termin składania rachunków do 27.02.2015.

Dodatkowe informacje:

Rektorat, ul. Banacha 11, pokój 2/1, tel:  71 347 31 03, monika.ilecka@awf.wroc.pl.