• 09 05 Wolne miejsca na praktyki w programie Erasmus!

Studencie!

Jeśli jesteś zainteresowany praktykami za granicą jeszcze w semestrze letnim 2013/2014,
    to jak najszybciej skontaktuj się z Biurem Programu Erasmus,
    bo czas, jaki Wam został na zgłoszenie się w placówce zagranicznej, i ilość miejsc są ograniczone!

• 03 04 Wyniki naboru do Programu Erasmus Plus

Lista osób, zakwalifikowanych na wyjazd w ramach Programu Erasmus Plus w roku akademickim 2014/15.

• 03 04 Dni integracyjne dla studentów zagranicznych

Orientation and Integration Days to wydarzenie specjalne organizowane dwa razy do roku przez Akademię Wychowania Fizycznego, które ma ułatwić i zintegrować ze sobą studentów przyjeżdżających do Wrocławia w ramach programu Erasmus.

W tym roku AWF przygotowała dla swoich Gości wyjątkową wyprawę przygodową śladem legendarnego skarbu, który jak wieść niesie skrywają lasy i wzgórza w okolicy Srebrnej Góry.

• 27 03 Informacja dla studentów kandydujących do programu Erasmus

W przyszłym tygodniu zbiera się Komisja ds. Rekrutacji Programu Erasmus.

Wyniki naboru zostaną opublikowane do 7 kwietnia 2014.

• 16 12 Przerwa świąteczna

xmas card

• 21 11 Dawaj susa na Erasmusa

Erasmus to doświadczenie, które może zmienić życie.
    To przedłużenie arystokratycznego przywileju edukacji przez podróż, wystawienie się na nieznane.

Studencie!
    Nie zwlekaj!

Rusza nabór na wyjazdy na studia w ramach programu Erasmus w roku akademickim 2014/15.

• 13 11 Nabór pracowników na wyjazdy w ramach Programu Erasmus

W dniach  12.11.2013 - 17.01.2014 zostanie uruchomiony nabór kandydatów na wyjazdy zagraniczne w ramach programu Erasmus w roku akademickim 2013/14 dla:

• nauczycieli akademickich w celu prowadzenia zajęć dydaktycznych dla studentów zagranicznych uczelni partnerskiej
    • pracowników uczelni w celach szkoleniowych podnoszących kwalifikacje związane z charakterem wykonywanej pracy.

• 11 10 Konkurs fotograficzny - Erasmus Spy Camera - został rozstrzygnięty !

Wyniki głosowania jury (pracowników Rektoratu):

1. miejsce - Anna Maria Rogalska, Wielka Brytania - Bullring w centrum rozmowy
    2. miejsce - Mateusz Tyczka, Czechy - Wspólne fotografowanie miasta z kolegą z Portugalii
    3. miejsce - Stefan Paszkowski, Norwegia - Oslo
    Nieplanowane wyróżnienie -  Adam Rybakiewicz, Czechy - Zajęcia z przedmiotu Trampolines

Gratulujemy!

Szczegóły konkursu: http://pl.erasmus.awf.wroc.pl/Student/Konkursy-fotograficzne-dla-studentow-Erasmusa

• 30 09 Dodatkowa rekrutacja do Programu Erasmus Studia

Studenci mogą ubiegać się o wyjazd na studia w semestrze letnim 2013/14 w ramach dodatkowej rekrutacji Programu Erasmus.

• 30 09 Doroczne badanie przeprowadzane przez Erasmus Student Network (ESN)

W imieniu Komisji Europejskiej, Stowarzyszenia Erasmus Student Network (ESN) oraz własnym uprzejmie prosimy o wzięcie udziału w dorocznym badaniu przeprowadzanym przez ESN.  Badanie to jest skoncentrowane na zagranicznej mobilności edukacyjnej oraz na nauce języków obcych. Nowością w tegorocznym badaniu będzie objęcie nim nie tylko mobilności w celu zrealizowania części studiów (credit mobility), ale także mobilności w celu zdobycia dyplomu (kwalifikacji) w innym kraju (degree-mobility). Szczegółowe informacje na temat badania ESN oraz link do kwestionariusza on-line znajduje się na stronie http://esn.org/survey .

Wśród osób, które wypełnią kwestionariusz on-line zostanie wylosowana nagroda rzeczowa – szczegóły na wskazanej uprzednio stronie internetowej.

Liczymy, iż frekwencja udziału polskich studentów  w badaniu będzie co najmniej adekwatna do ich liczebności w mobilności programu Erasmus. Kwestionariusz on-line będzie aktywny do 15 października 2013 r.