• 13 12 Erasmus - Rekrutacja na wyjazdy w roku 2017/18

rektorek rekrutacja wwww

Zapraszamy do składania dokumentów aplikacyjnych na studia i praktyki w semestrze zimowym i letnim 2017/2018 w ramach programu Erasmus+.

• 13 12 Relacja z wydarzenia "Drzwi Otwarte Programu Erasmus+"

8 grudnia, w budynku P4 wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego było tłoczno, gwarno i bardzo międzynarodowo.

Jesteśmy pewni - Drzwi Otwarte Programu Erasmus+, zainicjują przygodę niejednego studenta. Uczelnie Partnerskie, Kraje Docelowe, Erasmusi Weterani, Partnerzy Wydarzenia, wszyscy dosłownie „wychodzili ze skóry”, aby potrzebną dawką informacji zaspokoić rosnący z każdą godziną tłum studentów, przybywających na wydarzenie.

• 28 11 Drzwi otwarte programu Erasmus+

Już 8 grudnia w czwartek, na naszej Uczelni odbędą się Drzwi Otwarte programu Erasmus +.

W godzinach od 10:00 do 13:00 w budynku P4 pod hasłem „Dzisiaj zaczyna się Twoja przygoda”, zaprezentujemy Uczelnie Partnerskie naszej Akademii Wychowania Fizycznego oraz zasady towarzyszące wymianie studenckiej.

dniotwarte-małe na www

• 18 10 Nabór na wyjazdy pracowników w ramach programu Erasmus+ w roku 2016-17

Rozpoczynamy nabór pracowników AWF Wrocław na wyjazdy dydaktyczne i szkoleniowe w  ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2016-17.

Ostateczny termin przyjmowania dokumentów upływa 15.11.2016.

Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z instrukcją dotyczącą przebiegu naboru a następnie o złożenie kompletu dokumentów w Biurze Współpracy z Zagranicą (Rektorat, pokój nr 2/1).:

• 05 10 Witamy studentów programu Erasmus!

Nowy rok akademicki rozpoczęty!
    W tym roku nasza uczelnia gości 17 studentów programu Erasmus. Zagraniczni goście wzięli udział w programie orientacyjnym oraz imprezie integracyjnej.

Jesteśmy szczęśliwi, że możemy dzielić z Wami nasze życie akademickie!

grupowe

• 08 09 Nabór uzupełniający na studia ERASMUS+ (tylko na wyjazdy na semestr letni 2016/17)

Erasmus + to niezapomniana przygoda, nawiązanie nowych znajomości z całej Europy, podszkolenie języka oraz ważne doświadczenie zawodowe i życiowe!

nabor plakat

Nabór uzupełniający na studia programu Erasmus+  (wyjazdy tylko na semestr letni 2016/17) już otwarty!

• 08 06 Nowa umowa programu Erasmus z University of Wisconsin-River Falls

W dniach 23 maja – 1 czerwca 2016 r. Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu po raz drugi gościła delegację z University of Wisconsin-River Falls, USA.

Podczas pobytu 25 maja 2016 r JM Rektor prof. dr hab. Juliusz Migasiewicz podpisał porozumienie o współpracy naukowo-dydaktycznej z University of Wisconsin a Prorektor ds. Badań Naukowych i Współpracy Międzynarodowej prof. dr hab. Zofia Ignasiak umowę bilateralną w ramach programu Erasmus+.  Podpisanie tych ważnych dla naszej uczelni dokumentów odbyło się w obecności Rektora elekta dr hab. Andrzeja Rokity, prof. AWF oraz mgr inż. Moniki Ileckiej-Folcik- koordynatora programu Erasmus.

Umowy między uniwersytetami umożliwiają międzynarodową wymianę studentów i pracowników akademickich.

20160525_0996WWW

• 19 05 Warsztaty praktyczno-kulturowe przygotowujące do wyjazdu w ramach programu Erasmus

warsztaty praktyczno -kulturowe przygotowujące do wyjazdu odbędą się:

dnia 25 maja 2016
    o godz. 14.30
    w sali nr 2/2, P-5

• 07 03 Ostatnia szansa na praktyki w ramach programu Erasmus!

Zostało kilka (!) wolnych miejsc na wyjazdy na praktyki w ramach programu Erasmus+ w roku 2015/2016 (wyjazdy na 2-3 miesiące do 30.09.2016).

Dla kandydatów:

Nabór potrwa do wyczerpania miejsc!

• 03 03 Egzamin dla kandydatów programu Erasmus

Harmonogram egzaminu z języka angielskiego dla kandydatów na wyjazdu na studia w ramach programu Erasmus w roku 2016/17:

harmonogram (16,10 kB)

Egzamin przeprowadzi Centrum Języków Obcych AWF